Menu Zamknij

Wstążki reklamowe FAQ

Najczęściej zadawane pytania w temacie wstążek reklamowych i szarf

1. Jakie jest minimalne zamówienie wstążek z logo?

Wstążki i wstęgi zamówisz już od 1 metra, niemniej im większa długość tym większy rabat. Przykładowo przy 2 metrach wstążki cena za wynosi 25 pln, a przy 50 metrach już tylko 4,45. Natomiast od 100 metrów cena spada do 2,95. Pełny cennik zobaczysz tutaj.
Logo wstazki ribbons

2. Ile trwa produkcja wstążek i wstęg?

Czas produkcji wynosi od 2-2 dni w trybie ekspresowym, przez 4-5 dni w trybie standardowym. W skrajnych przypadkach, czyli zamówienie powyżej kilku tysięcy metrów i w wysokim sezonie (np. przedświątecznym), czas produkcji może się jeszcze wydłużyć o kilka dni. Ważne, że termin zostanie ustalony przed zamówieniem, abyś miał pewność, że wstążki z logo przyjdą na czas.

2. Jaką najwęższą wstążkę mogę kupić?

Wstążki zaczynają się od szerokości 7mm, dalej 10mm i 15mm.

3. Jaką najszerszą wstążkę/wstęgę mogę zamówić?

Najszersze taśmy satynowe z nadrukiem mają aż 15cm. Kolejna z nich ma 10cm, dalej 9, 8 i 7cm. Więcej na temat szerokich wstążek (wstęgi i szarfy) znajdziesz tutaj.

4. Jakie kolory są do wyboru?

Mówiąc wprost – wszystkie. Wybierz kolor ze wzornika CMYK lub Pantone albo wyślij nam kolor, którego potrzebujesz, a my dostosujemy kolor do Twoich potrzeb. Posiadamy mieszalnik farb, więc możliwości nadruku na wstążkach są praktycznie nieograniczone.

Najważniejsza rzecz – u nas możesz wybrać dowolną ilość nadruku bez wpływu na cenę.

Jeśli masz jeszcze inne pytania, to napisz na kontakt@wstazki24.pl

cennik wstążek z logo i wstęg projekt nadruku na wstążkach i wstęgach wstęgi z logo - zamówieniewstęgi i wstążki