Menu Zamknij

Regulamin

1. Przed nadrukiem, wstążki są fabrycznie białe. Dostępne są więc warianty barwienia 1-stronnego (dowolny nadruk na pierwszej stronie i druga strona biała) oraz barwienie obustronne (dowolne nadruki i barwienie po obu stronach).

2. Wstążki są zadrukowywane techniką termosublimacji

3. Nadruk w jednym kolorze, jak i wielokolorowy – są w tej samej cenie

4. Czas produkcji standardowy wynosi 5-6 dni roboczych. Ekspresowy (po uzgodnieniu możliwości technicznych 1-3 dni roboczych). W sezonie wysokim (okres 4 tygodni przed świętami wielkanocnymi i 8 tygodni przed Bożym Narodzeniem) czas produkcji może się wydłużyć dwukrotnie.

5. Wstążki wysyłamy na terenie całej Polski.

6. Korzystamy z przewoźników DPD, DHL oraz InPost

7. Standardowa długość rolki to 50m i wielokrotność (nie dotyczy mniejszych nakładów)

8. Ze względów technologicznych (początkowa kalibracja nadruku w maszynie) odstępstwa w długości dostarczonych wstążek może wynosić od 1 do 5% nakładu.

9. Stosujemy wzorniki kolorów Pantone (solid coated) oraz CMYK

10. Pliki graficzne do projektu należy wysłać w grafice wektorowej (eps, cdr lub pdf)

11. Na życzenie klienta wykonujemy próbny wydruk zamawianej wstążki. Jest to usługa bezpłatna

12. Testowy wydruk przesyłamy mailem (zdjęcie).

13. Z uwagi na różne ustawienia monitorów kolor widoczny na projekcie lub zdjęciu może nie odzwierciedlać dokładnie tego samego odcienia, który widać na żywo

14. W przypadku niezgodności towaru z zamówieniem lub stwierdzenia wad fabrycznych, producent zobowiązuje się do usunięcia wady, bądź wyprodukowania nowego towaru.

15. W przypadku zamówienia wstążek z indywidualnym nadrukiem (zgodnie z projektem i bez wad) zwroty  nie są możliwe (Art. 38 ustawy o prawach konsumenta, punkt 3)

Art. 38 ustawy o prawach konsumenta

Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;